BİZ KİMİZ

KOMPOZİT AKADEMİ KALIP MODEL SAN. TİC. A.Ş.

Kompozit üretiminin her adımında yanınızda!

Kompozit Akademi, Tila Kompozit Temsilcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin girişimiyle büyüyen kompozit tasarım, model ve kalıp desteği ile proje bazlı ürün üretimi, kompozit eğitim programları ve online ürün satışı ile müşteri taleplerini en doğru şekilde karşılayan öncü bir firmadır.

Uzman eğitmen kadrosu tarafından gerçekleştirilen, sertifikalı teorik ve uygulamalı kompozit eğitim programları ile Türk ve Dünya kompozit sektörünün güçlenmesine katkı sağlamaktadır ve sektörün tek özel kuruluşudur.

Küçük ambalajlı ürün tedarik etme konusunda sektördeki eksikliği gidermek için Kompozit Akademi tarafından kurulan Polyesterciyiz.biz online alışveriş sitesi ile hobi sahipleri, akademisyenler, öğrenciler ve ufak atölyeleri hedef alarak ekonomik, bireysel kullanıma uygun ürünler sunmaktadır.

Hayalinizdeki ürünün tasarımı için mühendislik hizmeti ve kalıp üretim hazırlığı olan model üretimi konusunda ileri teknoloji malzeme ve ekipmanlarla tasarımınızı modelleme hizmeti vermektedir. Ürün seçenekleri ve malzeme uzmanlığı ile kompozit kalıp üretimini kendi tesislerinde gerçekleştirerek, en uygun malzemeler ile sizi hayalinizdeki son ürüne ulaştırmaktadır.

İHTİYACA YÖNELİK

Ürün Üretimi

MODERN

Tasarımlar

KALİTELİ

Eğitimler